+420 603 252 208
info@uklid24.cz


Úklidové služby: Úklid Firem a kanceláří

Uklízíme všechny tipy objektů, které slouží pro lehkou průmyslovou výrobu, skladování a prodej i administrativní činnost

Pravidelné úklidy

jsou prováděné v předem dohodnutém rozsahu a intervalu. Jedná se o úklid společných prostorů, jako jsou schodiště, chodby a vstupní prostory, jak uvnitř, tak vně budovy.
Doplnění hygienických prostředků.

Jednorázové a mimořádné úklidy

jsou úklidy, kdy dochází k odstranění nepořádku, který vznikl buď v důsledku havárie, nebo působením řemeslných činností, jako jsou práce stavební, malířské atd.

Generální úklidy

spočívají v celkovém úklidu domu rozsáhlejšího charakteru. Při těchto úklidech, které jsou prováděny obvykle 2x ročně (nebo i častěji) jsou uklízeny např. i sklepní prostory, myjí se okna a osvětlovací tělesa ve společných prostorech.

Administrativní budovy

jsou uklízeny dle dohody ve večerních, nebo ranních hodinách, a jsou zde uklízeny jak kanceláře, tak i společné prostory, jako jsou zasedací místnosti, chodby, kuchyňky, WC atd.

Komerční prostory

průmyslového charakteru jsou uklízeny s ohledem na druh a časový rozvrh výroby. Skladovací a prodejní prostory uklízíme v čase a způsobem, který je vhodný pro daný účel činnosti a druhy povrchů.

Úklid kanceláří

je prováděn v mimopracovní době (možnost úklidu za přítomnosti v případě chráněných prostorů) v předem dohodnuté četnosti. Jsou vysávány koberce, otírány pracovní stoly, vysypávány koše atd. Při generálním úklidu jsou koberce a sedací nábytek čištěny strojově, umyta okna včetně otření parapetů a osvětlovacích těles.


Ceník

Pravidelný úklid

Služba Cena
Úklid firem od 0.60 Kč / m²
Úklid kanceláří od 0.60 Kč / m²
Úklid administrativních prostor od 0.60 Kč / m²
Úklid komerčních objektů od 0.60 Kč / m²

Mytí oken

Služba Cena
Mytí oken vč. rámů od 9 Kč / m²
Výškové práce od 21 Kč / m²
Mytí žaluzií od 25 Kč / m²
Mytí výloh vč. rámů od 7 Kč / m²

Čištění koberců

Služba Cena
Strojní čištění (mokré) od 14 Kč / m²

Poptávám úklid

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat


Kontakty

Provozovna:
Úklid24 s.r.o.
Křenova 15
162 00 Praha6
Mapa

Na této adrese sídlí také
naše realitní kancelář.