+420 603 252 208
info@uklid24.cz


O nás

Náš profesionální přístup, technika a odborné postupy výrazně snižují našim zákazníkům finanční prostředky vynaložené na úklid

Naše společnost se zabývá komplexními službami v oblasti úklidu nemovitostí v Praze. V oblasti těchto služeb působíme již od roku 1999, nejprve formou činnosti Fyzické osoby a od roku 2006 jako s.r.o.

Poskytujeme pravidelné, mimořádné a generální úklidy společných prostorů budov včetně údržby související zeleně, přilehlých chodníků a strojního čištění garáží. Samozřejmou součástí je kontrola provedených prací a odstranění případných
nedodělků.

Služby

 • Pravidelný úklid
  spočívá v ošetření ploch v předem domluveném intervalu a rozsahu. V případě mimořádného úklidu se jedná o odstranění nepořádků po rozsáhlejších stavebních, malířských atd. prací, nebo likvidace následků havárií všeho druhu.
 • Generální úklid
  je prováděn nejčastěji v intervalu šesti měsíců a jsou při něm uklízeny prostory méně frekventované a myjí se součásti domů, které se tolik neznečistí při běžném provozu v domě.

 • Údržba zeleně
  je soubor činností, které souvisejí se sekáním trávy, podzimním hrabáním listí, případné likvidace plevele a údržby dřevin.
 • Čištění garáží a chodníků
  Při čištění garáží a chodníků odstraňujeme nečistoty, které brání v řádném a bezproblémovém užívání těchto prostorů a komunikací.

Poptávám úklid

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat


Kontakty

Provozovna:
Úklid24 s.r.o.
Křenova 15
162 00 Praha6
Mapa

Na této adrese sídlí také
naše realitní kancelář.