+420 603 252 208
info@uklid24.cz


Úklidové služby: Údržba zeleně a Chodníků

Nedílnou součástí našeho okolí jsou chodníky a přilehlá zeleň. Tyto plochy by měly být udržovány v dobrém stavu z důvodu bezpečného pěšího pohybu a příjemného pocitu při pohledu na udržovanou zeleň v okolí.

Pravidelné úklidy

jsou prováděné v předem dohodnutém rozsahu a intervalu. Jedná se o úklid společných prostorů, jako jsou schodiště, chodby a vstupní prostory, jak uvnitř, tak vně budovy.

Jednorázové a mimořádné úklidy

jsou úklidy, kdy dochází k odstranění nepořádku, který vznikl buď v důsledku havárie, nebo působením řemeslných činností, jako jsou práce stavební, malířské atd.

Generální úklidy

spočívají v celkovém úklidu domu rozsáhlejšího charakteru. Při těchto úklidech, které jsou prováděny obvykle 2x ročně (nebo i častěji) jsou uklízeny např. i sklepní prostory, myjí se okna a osvětlovací tělesa ve společných prostorech.

Údržba zeleně

spočívá v pravidelném sekání travnatých ploch v období vegetace včetně odplevelení záhonů a pochozích komunikací. V podzimním období je odstraňováno spadané listí a ostatní odumřelé části rostlin. V neposlední řadě je třeba provádět ve vhodném období 2x ročně udržovací prořez stromů, keřů a doplnění mulčovací kůry.

Úklid chodníků

úklidem chodníků je sledován především bezpečný pohyb po pěších komunikacích. V zimním období je prováděn úklid sněhu, odstranění náledí, včetně použití posypového materiálu dle vyhlášky Magistrátu Hlavního města Prahy. Na konci zimního období je posypový materiál vždy řádně odstraněn . V ostatních měsících jsou odstraňovány nečistoty z komunikace zametáním, případně odsáváním.

Ceník

Údržba zeleně

Služba Cena
Sekání trávy, včetně shrabání a odvozu (8x – 10x), 2x ročně pletí, 2x ročně prořez keřů a stromů, 1x ročně doplnění mulčovací kůry od 1.20 Kč / m²

Úklid chodníků

Služba Cena
Celoroční úklid chodníků (paušální cena) od 2 Kč / m²
Zimní úklid vč. posypového materiálu od 8 Kč / m²
Chemické ošetření od plevele od 1 Kč / m²

Poptávám úklid

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat


Kontakty

Provozovna:
Úklid24 s.r.o.
Křenova 15
162 00 Praha6
Mapa

Na této adrese sídlí také
naše realitní kancelář.