+420 603 252 208
info@uklid24.cz


Úklidové služby: Úklid Garáží

Garáže jsou uklízeny tak, aby podlahy byly bezpečné jak pro jízdu, tak pro pěší pohyb. S tím souvisí i případné mytí oken a osvětlovacích těles.

Pravidelné úklidy

jsou prováděné v předem dohodnutém rozsahu a intervalu. Jedná se o úklid společných prostorů, jako jsou schodiště, chodby a vstupní prostory, jak uvnitř, tak vně budovy.

Jednorázové a mimořádné úklidy

jsou úklidy, kdy dochází k odstranění nepořádku, který vznikl buď v důsledku havárie, nebo působením řemeslných činností, jako jsou práce stavební, malířské atd.

Generální úklidy

spočívají v celkovém úklidu domu rozsáhlejšího charakteru. Při těchto úklidech, které jsou prováděny obvykle 2x ročně (nebo i častěji) jsou uklízeny např. i sklepní prostory, myjí se okna a osvětlovací tělesa ve společných prostorech.

Strojové čištění podlah

Garáže jsou uklízeny tak, aby podlahy byly bezpečné jak pro jízdu, tak pro pěší pohyb. S tím souvisí i případné mytí oken a osvětlovacích těles včetně garážových vrat.

Odsávání vody a strojové čištění padem

Naše profesionální technika Kärcher je vybavena funkcí odsávání vody. V případech havárií vodovodního, nebo kanalizačního
řadu a při větším sněžení, kdy sníh je na vozidlech a po příjezdu do garáží odtává, vznikají na povrchu komunikací velké plochy vody a zabraňují bezpečnému pohybu.


Ceník

Úklid garáží

Služba Cena
Strojní čištění nad 1000 m² od 2,60 Kč / m²
Strojní čištění do 1000 m² od 3,50 Kč / m²

Odsávání vody

Služba Cena
Odsávání vody v garážích a objektech od 280 Kč / hod

Poptávám úklid

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat


Kontakty

Provozovna:
Úklid24 s.r.o.
Křenova 15
162 00 Praha6
Mapa

Na této adrese sídlí také
naše realitní kancelář.